موج سواری

سایت موج سواری رمین

سایت موج سواری رمین

بندر روستای رمین واقع درضلع شرقی چابهار دارای ساحلی مناسب با امواج زیبا برای ورزش مهیج موج سواری می باشد که اولین بار توسط یک بانوی ایرلندی به نام ایسکی بریتون شناخته شد.
آدرس : چابهار، روستای رمین، اسکله رمین

ایران، کیلومترها ساحل در شمال و جنوب خود دارد اما فقط و فقط یک نقطه از این سواحل قابلیت موج سواری دارند که آن هم متعلق به روستای رمین است. موقعیت خاص و موج های منطقه، شرایط مناسبی را برای موج سواری به وجود می آورند تا جایی که در سال 1392 یک مهمان ناخوانده از ایرلند به رمین آمد تا استعدادهای موج سواری را شکوفا کند. خانم ایسکی بریتون، قهرمان موج سواری ایرلند و ازفعالان محیط زیست که در ترویج موج سواری در کشورهای اسلامی هم فعال است، در سفر به چابهار، به آموزش کودکان و نوجوانان منطقه پرداخت. درنتیجه ی این فعالیت ها، یک سال بعد، ایده ی تشکیل یک انجمن برای سامان دادن به ورزش موج سواری شکل گرفت و در سال 1395 انجمن موج سواری ایران فعالیت خود را آغاز کرد. این انجمن در نخستین گام ها، آموزش کارگاهی موج سواری را در دستور کار قرار داد. استقبال از این ورزش چنان زیاد است که قرار شده یک دهکده ورزش های آبی با محوریت موج سواری در رمین تاسیس شود.

نکته ی مهم این است که فصل موج سواری در سواحل چابهار از اوایل اردیبهشت آغاز می گردد و تا اوایل مهرماه ادامه دارد.
ساحل رمین چهار نوع موج از آماتور تا شرکت در مسابقات را دارا می باشد که به گفته ورزشکاران حرفه ای این رشته، در خاورمیانه همتایی ندارد.موج سواری ورزش پرهزینه ای نیست و میتوانید با پرداخت هزینه ای مشخص از صبح تا عصر به موج سواری بپردازید و از این ورزش مهیج لذت ببرید.

برای رزرو ودریافت اطلاعات بیشتر جهت موج سواری تفریحی و آموزشی، با ما تماس بگیرید.

امیرگشت چابهار با افتخار با سابقه چندین ساله در نقش لیدر تورهای یکروزه چابهار مناظر طبیعی با اجاره ماشین سواری و ترانسفر فرودگاهی خدمات بلیط و رزرو هتل در خدمت شما گردشگران عزیز است

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.